osobná stránka

PowerController MCE

PowerController MCE je multi-štandardná domáca automatizácia pre Windows Media Center.

Ovládanie elektrických zariadení, ktoré bežia na Bye Bye systému / Domia, Z-Wave a Mi Casa Verde zariadení, rovnako ako webové kamery IP.

Ovládacie zariadenie z počítača Media Center

Ovládajte svetla, vašu elektroniku, akvária čo chcete, to všetko z vášho počítača Media Center.

Integrácia Webcam

Monitor kamier okolo vášho domu z počítača Media Center.

Podpora viacerých formátov

Podpora PowerControllerMCE ako Bye Bye Standby, Z-Wave, a Mi Casa Verde zariadení, všetko v jednom riadiacom systéme.

Podpora pre viac zón

Rozdeľte svoj dom do rôznych zón alebo miestností, aby ste vaše zariadenie pohodlne ovládali.

Podpora scén

Vytvorte niekoľko scén pre rôzne aktivity, napr sledovať filmy alebo spaním nastaviť viac zariadení zapnúť alebo vypnúť, a nastavte dim úroveň, všetko z jedného ovládacieho prvku

Plánované akcie

Zariadenie zapínať a vypínať v plánovaných časoch alebo pri východe a západe slnka. Urobte si svoj plán, keď ste preč, alebo sa len uistiť, že všetko ostane vypnuté v noci. Alebo sa vaše hi-fi alebo televízor automaticky zapne v dopoludňajších hodinách.

Univerzálne diaľkové ovládanie

Môžete nastaviť klávesovú skratku pre niektorú z týchto zariadení, alebo scény, takže môžete ich zapnúť alebo vypnúť a stlmiť, bez dokonca ísť do PowerControllerMCE. Ak máte programovateľný diaľkový ovládač môžete dokonca naprogramovať tie kľúče v nej ovládať vaše zariadenie aj bez zapnutia počítača

Podpora servera

Môžete teraz nainštalovať Windows Home Server add-in pre riadenie a monitorovanie. Všetko nastavenie a informácie o stave sú uložené na serveri a môžu byť zdieľané z viacerých media centrách.

Web Control

Okrem ovládania Media Center, je k dispozícii dotykové webové rozhranie – ideálne pre PC, tablety alebo smartfóny.

 

Media Center k stiahnutiu

Home Server k stiahnutiu

Požiadavky

PowerControllerMCE môže ovládať viac rôznych domov automatizačných systémov.

Pre ovládanie Z-Wave zariadení, musíte mať regulátor Z-wave USB, napr na Aeon Labs USB radič, a jeden alebo viac Z-wave spínačou. PowerControllerMCE môže ovládať oba spínače a stmievače od Z-Wave. Z-Wave je trochu drahšie ako BBSB, ale má tú výhodu, že podporuje obojsmernú komunikáciu, tak potvrdí, že zariadenie bolo zapnuté, čo vedie k viac spoľahlivej komunikácii. Z-wave používa sieť ok, takže môžete bezdrôtové zariadenia inštalovať aj na vačšiu vzdialenosť.

Aeon Labs USB adaptér do Media centra s batériou uľahčuje aktiváciu zariadení v Z-Wave sieti

Kde kúpiť?

http://www.jursat.sk/aeon-labs-usb-controller.html

 

Home Server

PowerControllerMCE funguje najlepšie pri použití stále zapnutého PC tak, aby mohol vždy načítavať zmeny stavu. Ak nechcete mať vždy počítač Media Center zapnutý, môžete nainštalovať PowerController na Windows Home Serveri, a tam nechať aplikáciu bežať po celú dobu.

Viacnásobné Media Center PC

Ak chcete spustiť PowerControllerMCE na viacerých počítačoch v okruhu vášho domova, môžete určiť jeden z počítačov, alebo váš domovský server, ako hlavné zariadenie, a všetky nastavenia potom budú zdieľané z tohto stroja.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Archív